Producent drzwi aluminiowych oraz okien

dodano: 2023.12.20 ważne do: 2024.12.14 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma Aluminium Plus Automatyka jest jednym z najstarszych rodzimych producentów ślusarki aluminiowej i drzwi automatycznych. Działamy bowiem na na rynku od 1991 roku. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę projektów. Od projektowania, przez wykonanie, transport, montaż, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okien i drzwi ppoż. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.
Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów. W tym konstrukcje stalowe, stolarkę okienną, drzwi aluminiowe ppoż, a także aluminiowe drzwi i okna. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom wyroby, które łączą w sobie jakość oraz atrakcyjny wygląd.
W dziedzinie drzwi automatycznych, korzystamy z technologii szwajcarskiej firmy TORMAX, będąc jej oficjalnym przedstawicielem w Polsce. Nasza oferta obejmuje drzwi przesuwne, rozwierne, przesuwne po łuku oraz karuzelowe, a także serwis drzwi automatycznych w razie potrzeby.
Z dumą możemy pochwalić się setkami wykonanych zleceń i zadowolonych klientów. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm realizujących duże projekty budowlane.
Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie dostarczania najlepszych konstrukcji aluminiowych, systemów przeciwpożarowych, drzwi automatycznych oraz ścianek całoszklanych bezramowych, Aluminium Plus Automatyka jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://aplusa.com.pl.
 
Kontakt
A Plus A
ul. Łączyny 2/52, 02-820 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------