Historica-Produkty do renowacji i konserwacji

dodano: 2024.02.11 ważne do: 2024.05.29 wyświetleń: 28
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe jest przedsiębiorstwem produkcyjnym. Firma produkuje  doskonałej jakości prdoukty chemii budowlanej jak:masy tynkarskie,farby, ocieplenia, systemy do napraw i szeroko pojęte wyroby chemii budowlanej. Produkty przeznaczone do konserwacji i odnowy budynków zabytkowych znajdują się na stronie  historica.com.pl. Jesteśmy obecni na rynku od bardzo dawna. W długich latach pracy w Polsce wzmocniliśmy naszą pozycję jako głównego dystrybutora chemii budowlanej. Oferta Firmy Kabe zawiera masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń oraz do napraw i renowacji i inne produkty chemii budowlanej. Kabe Farben jako czołowa firma na świecie przygotowała w 1995 roku pionierską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków. W związku z tym firma stała się twórcą w dziedzinie technologii produktów mineralnych. Naszym celem jest dostarczenie swoich nowatorskich produktów. Jesteśmy w posiadaniu obszerny asortyment produktów odnoszących się do specjalistów, firm wykonawczych, konserwatorów zabytków również osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.
Kontakt
Historica
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------