Cargo szafa

dodano: 2020.05.05 ważne do: 2021.04.30 wyświetleń: 104
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Cargo szafa do kuchni to świetne rozwiązanie na przechowywanie przypraw i produktów spożywczych. Wysuwane drzwi pozwalają na pełny i swobodny dostęp do produktów ustawionych nawet z tyłu szafki. Dzięki temu rozwiązaniu zapomnisz o wiecznym bałaganie i problemie z dostępem do wszystkich składników. W sklepie iForm dostępna jest cargo szafa z dwoma drzwiami. Wymiary szafki możesz dopasować do swoich potrzeb, ponieważ wykonujemy ją na zamówienie klienta. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania sprawi, że ta szafka będzie dobrze funkcjonować przez wiele lat, a Twoja kuchnia stanie się bardziej funkcjonalna dzięki szafie cargo. Sprawdź więcej informacji na stronie internetowej iForm! 
Kontakt
iForm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------