Materac kieszeniowy, Simple Latex Aloe

dodano: 2020.08.16 ważne do: 2023.09.06 wyświetleń: 5
689 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
SIMPLE LATEX ALOE MATERAC POCKETOWY - KIESZENIOWY
Materac SIMPLE LATEX ALOE charakteryzuje się użyciem najwyższej jakości materiałów. W materacach SIMPLE LATEX ALOE zastosowano pianki HR, cechujące się o wiele większą gęstością, dwa razy szybciej odzyskuje ona swój pierwotny kształt niż pozostałe pianki poliuretanowe. Pianka HR jest dużo bardziej trwała, a przy tym zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu wewnątrz materaca nie gromadzi się wilgoć.
Pokrowiec pikowany ALOE VERA posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Wykonany jest z włókna specjalistycznego nasączonego z ekstraktu z liści aloesu, które wspomagają krążenie krwi.
Wysokiej jakości jednostrefowy wkład kieszonkowy (pocketowy), zapewnia odpowiednią wygodę i komfort użytkowania. Sprężyny kieszeniowe (pocket) odpowiadają za punktową sprężystość wkładu, dzięki czemu nasze ciało łatwiej i szybciej się regeneruje.
Całość materaca została uzupełniona dodatkowo pianką poliuretanową - T25.
W materacu został także zastosowany LATEKS, który posiada wiele właściwości antyalergicznych. Dodatkowo cechuje się on wysoką  elastycznością, wytrzymałością i jest odporny na zużycie, w wyniku czego może być użytkowany przez wiele lat. Warstwa lateksu odpowiednio
dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia sprawną wentylację podczas snu
Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, maty kokosowe itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego producent zastrzega sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1,5 cm dla jego wysokości.
Cena 689 zł/mb
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową
Sprawdź ofertę cenową na stronie naszego sklepu internetowego:
https://kalinda.pl/materac-do-lozka-simple-latex-aloe
Dane techniczne:
Wysokość: 19 cm
Szerokość: 80, 90, 120, 140, 160, 180 cm
Długość: 200 cm
Skład poszczególnych warstw od góry:     
pokrowiec pikowany ALOE VERA
lateks 2cm
pianka HR 2cm
przekładka tapicerska
jednostrefowy wkład kieszonkowy (pocket) 12cm
przekładka tapicerska
pianka HR 2cm
Materac SIMPLE LATEX ALOE dostępny na zamówienie bezpośrednio od producenta - czas oczekiwania 5 dni. Nie podlega zwrotowi produkt nieprefabrykowany.
Więcej produktów dostępnych na naszej stronie internetowej:
kalinda.pl           
Kontakt:
Kalinda
tel: 604786509
e-mail: kalinda@kalinda.pl
kalinda.pl
Kontakt
Kalinda
Siedlce, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------