Stolarz - meble na wymiar

dodano: 2020.08.28 ważne do: 2021.08.23 wyświetleń: 147
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Meble produkowane na wymiar od Stolarz Bieniek.Jesteśmy warsztatem stolarskim z tradycjami przedwojennymi, ponieważ nasz przodek Zygmunt Bieniek był pierwszym stolarzem w rodzinie. Przedłużamy zatem tradycje rodzinne od 3 pokoleń, co niesie iż wszyscy w familii stolarstwo mamy w genach i zawód ten towarzyszy nam od dziecięcych lat.Lokalny warsztat stolarski, oferuje wyroby z drewna na zlecenie, fabrykujemy meble z litego drzewa, płyt wiórowych i cudzych artykułów dobrych dla środowiska. W okresie wielu lat technologia pozwala nam na przyśpieszenie produkcji sprzętów oraz na zmniejszenie kosztów ich wytwarzania. Wspomniany postęp specjalizacji stolarskiej, ma wpływ także na jakość wyrobów meblarskich.Na przestrzeni lat technika pozwala nam na przyśpieszenie montażu sprzętów oraz na zmniejszenie kosztów ich wytwarzania. Wspomniany rozwój branży stolarskiej, ma wpływ także na jakość wyrobów meblarskich.Cieszymy się z faktu że autentyczne drewno słusznie zyskało dużą popularność w stolarstwie ? z tego materiału tworzonych jest dużo produktów wyróżniających się nienaganną jakością i estetycznym wyglądem.

 
Kontakt
Anna Dymna
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------