DM Kuchnie meble kuchenne cena warszawa

dodano: 2021.02.16 ważne do: 2022.02.11 wyświetleń: 80
50 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasze atelier mebli kuchennych działa w Warszawie od chwili 1997 roku.

Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się po największej części projektowaniem tudzież produkcją mebli kuchennych. Poprzez lata solidnej pracy zyskaliśmy ufność klientów i zbudowaliśmy silną markę na rynku. Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o umeblowanie biurowe, łazienkowe oraz pokojowe.

Ciekawym uzupełnieniem asortymentu naszej firmy sztywny się plus projektowane natomiast wykonywane za pomocą nas garderoby. Nawet mała obszar być może egzystować funkcjonalnie a estetycznie zagospodarowana.

Nasze meble znajdują używanie plus na niewielkich przestrzeniach i różnych typach aranżacji, także w przestrzeni biurowej natomiast mieszkalnej.
Wideo
Kontakt
DM KUCHNIE
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------