Materac piankowy 90x200 cm, grubość 14 cm, nowy od producenta

dodano: 2021.03.11 ważne do: 2022.03.06 wyświetleń: 78
197 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Materacemtm . pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą materaców własnej produkcji. Łączymy ze sobą niskie ceny i jakość, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjny produkt.

Jedną z naszych propozycji jest materac jednoosobowy o rozmiarach 90x200 cm, wykonany z pianki poliuretanowej T25. Ten rodzaj pianki charakteryzuje się rozbudowaną gęstością, co jest znaczące w pełnieniu odpowiedniej podpory ciała podczas snu. Materiał jest bardzo odporny na odkształcanie się i wraca do swojej pierwotnej formy.

Do materaca dołączamy pokrowiec pikowany, wykonany w całości z materiału hipoalergicznego zapobiegającego podrażnieniom skóry. Wszyty zamek błyskawiczny umożliwła szybkie i łatwe zdjęcie pokrowca do prania.

Sprzedaż prowadzimy tylko internetowo. Koszty wysyłki wynoszą 35 zł. Materac składamy na pół, aby paczka była poręczniejsza.

Odwiedź sklep internetowy materacemtm . pl i wyszukaj ten produkt po kodzie 9DC8-11665. Jeśli masz pytania, skontaktuj się na numer telefonu podany na stronie sklepu.
Kontakt
MateraceMTMpl
ul. Małcużyńskiego 1, 63-600 Kępno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------