Popielata szara okleina dekoracyjna na meble, ściany

dodano: 2021.06.25 ważne do: 2022.06.20 wyświetleń: 83
7 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Okleina dekoracyjna matowa o łagodnym odcieniu szarości to elegancki i gustowny dodatek, którym całkowicie odmienisz sposób, w jaki prezentuje się Twoje pomieszczenie. Zastosuj ten produkt w dowolny sposób: ozdób meble, ściany bądź drobniejsze przedmioty dowolnego użytku.

Oferowana okleina ma wymiary 45 x 100 cm i bez problemu może być przycinana w każdy rozmiar i kształt. Jej aplikacja na powierzchnię jest niezwykle prosta, podobnie jak późniejsza pielęgnacja.

Okleina jest wytrzymałym produktem, który dobrze znosi codzienne użytkowanie. Jednocześnie doskonale maskuje już powstałe uszkodzenia na meblach, takie jak zarysowania czy odpryski.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego naszeokleiny . pl, na którym znajdziesz ten produkt po wpisaniu w wyszukiwarkę kodu F48.
Kontakt
Naszeokleiny
ul. Ul. Jana III Sobieskiego 53, 47-440 47-440 Nędza, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------