Szafy w stylu prowansalskim - Lawendowy Kredens

dodano: 2022.01.05 ważne do: 2022.12.31 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Już od 2011 roku internetowy sklep Lawendowy Kredens umacnia swoją pozycję na rynku. W jego asortymencie odnaleźć można wyjątkowe meble prowansalskie i industrialne, stylowe dodatki do salonu, kuchni, łazienki, a także ogrodu. Figurujące w ofercie dekoracje sprowadzane są od europejskich, a także polskich producentów, cieszących się popularnością na rynku. Lawendowy Kredens wciąż poszerza swoją ofertę i gwarantuje bezpłatną dostawę - już od 200 zł. Pośród produktów nie zabrakło rattanowych foteli, prowansalskich osłonek na doniczki, czy też klimatycznych akcesoriów, a w tym: prowansalskich konsoli i stoliczków, gałek meblowych i wielu innych. 
Kontakt
Lawendowy Kredens
ul. Przylaszczki 37/1, 05-500 Józefosław, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------