Mieszkania Piasta Park

dodano: 2020.07.09 ważne do: 2021.07.04 wyświetleń: 258
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Mieszkania Piasta Park to nowoczesne osiedle będące inwestycją dewelopera Wawel Service. Nieruchomość zlokalizowana została tuż obok parku miejskiego, dzięki czemu przyszli mieszkańcy mogą liczyć na mnóstwo zieleni i atrakcyjny teren do wypoczynku i rekreacji. Mieszkania Piasta Park wyróżnia nowoczesna architektura, ciekawe rozwiązania technologiczne oraz szeroki przekrój lokali mieszkalnych. Znajdziemy tam zarówno niewielkie kawalerki, jak i przestronne, 4-pokojowe mieszkania. Mieszkania Piasta Park to idealna propozycja dla osób szukających spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum miasta. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa, punkty handlowo usługowe, placówki medyczne, szkoły, przedszkola. Pełny opis oferty znaleźć można na stronie dewelopera.
Kontakt
Wawel Service
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------