Zarządzanie i obsługa najmu mieszkania - Gestor Home

dodano: 2020.10.07 ważne do: 2021.10.02 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Gestor Home to doświadczona agencja nieruchomości. Jako zawodowcy wesprzemy Państwa w kwestiach związanych z wynajmem, najmem, kupnem i zakupem lokali. Do wszystkich tych sektorów podchodzimy w sposób kompleksowy: sprawujemy pieczę nad wynajętą nieruchomością, dokładamy wszelkich starań w poszukiwaniu optymalnego lokalu, zajmujemy się kwestiami finansowymi oraz ubezpieczeniami, potencjalnych najemców sprawdzamy w bazie dłużników. Dużo uwagi poświęcamy zagadnieniom prawnym, których znajomość daje nam szerokie pole działania. Pomożemy przebrnąć Państwu przez ewentualne procesy transakcji. Skorzystanie z naszej oferty to oszczędność czasu i stresu. Zachęcamy do kontaktu!
 
Kontakt
Zarządzanie i obsługa najmu mieszkania - Gestor Home
ul. Cyfrowa 6, 71-441 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------