Wycena Nieruchomości

dodano: 2021.07.07 ważne do: 2022.07.02 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
Skup nieruchomość za gotówkę to korzystna alternatywa dla tradycyjnej sprzedaży na własną rękę lub przez biuro nieruchomości. Nie jesteśmy pośrednikiem, dlatego nie pobieramy żadnych prowizji. Skupujemy nieruchomości dla siebie, dlatego możemy natychmiast podjąć decyzję o zakupie zaproponować atrakcyjną cenę bez potrzeby jej konsultowania z klientem. Realna oszczędność czasu wynikająca z braku potrzeby prezentowania nieruchomości zainteresowanym. Zapłata gotówką do ręki lub przelewem, bez czasochłonnych formalności kredytowych i braku gwarancji, czy rzeczywiście zostanie on udzielony. Jesteś zainteresowany? Sprawdź zatem czy skup nieruchomości jest odpowiedni dla Ciebie!
Kontakt
Alina Koczkowska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------