Mieszkania w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego - FIQUS Marcelin

dodano: 2021.09.30 ważne do: 2022.09.25 wyświetleń: 145
Szczegóły ogłoszenia:
Niebanalna, zielona inwestycja w Poznaniu to FIQUS Marcelin, czyli komfortowe lokale na sprzedaż blisko Lasku Marcelińskiego. Tworzymy nie tylko funkcjonalne nieruchomości, ale także przemyślane części wspólne, ponieważ troszczymy się o przyszłe relacje sąsiedzkie. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze wspólnego miejsca do pracy i spotkań, trzech tarasów widokowo-rekreacyjnych oraz zielonego patio. Proponujemy więc znacznie więcej niż nowe mieszkania w przyjaznej części Poznania. Jako deweloper tworzymy komfortowe miejsce do codziennego życia – stąd też wszechobecna roślinność, dopracowane przestrzenie wspólne i funkcjonalne mieszkania na sprzedaż.
Kontakt
FIQUS Marcelin
ul. Piątkowska 110, 60-649 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------