Mieszkania z ogrodem + garaż, Błękitna, Marki

dodano: 2022.05.31 ważne do: 2023.05.26 wyświetleń: 181
420 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne mieszkania na parterze z przynależnym ogródkiem, o powierzchni 55,15 m2 oraz 59,99 m2. Każde mieszkanie posiada garaż.

Osiedle znajduje się w miejscowości Marki, przy ulicy Błękitnej. W cichej i spokojnej lokalizacji, gdzie przeważa zabudowa domów jednorodzinnych. Inwestycja zrealizowana z myślą o osobach szukających miejsca, w którym mogą odpocząć od zgiełku i spalin. Zaprojektowana tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalną ilość prywatności.

Jest to idealna lokalizacja, w której chciałbyś spędzić swoje życie! Osiedle położone jest w malowniczej okolicy z pięknym leśnym krajobrazem. Jednocześnie bliskie położenie tras szybkiego ruchu gwarantuje szybkie dotarcie do centrum Warszawy. W pobliżu znajduje się duża ilość punktów użyteczności publicznej. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny zielone (parki i rezerwaty) i luźna zabudowa wolnostojąca. Wszystko to sprawia, że zyskasz ciche i kameralne otoczenie bez rezygnowania z wygód, które zapewnia życie w mieście.

Budynek został wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii zapewni długą żywotność budynku, komfort użytkowania oraz niskie koszty utrzymania.

W mieszkaniach zamontowany został dwufunkcyjny piec gazowy. W pokojach znajdują się grzejniki, dodatkowym atutem jest ogrzewanie podłogowe w holu, gabinecie, łazience oraz salonie z aneksem kuchennym.
Drzwi wejściowe stalowe. Okna 3 szybowe o bardzo niskim współczynniku przenikania. Każde mieszkanie posiada własny garaż. Miejsca parkingowe oraz plac manewrowy wykonane z ekokratki. Mieszkania wyposażone są w dostęp do wszystkich niezbędnych mediów (woda miejska, ogrzewanie gazowe, kanalizacja miejska, światłowód).

Mieszkania składają się z :
  • Salonu z aneksem kuchennym
  • Dwóch pokoi
  • Łazienki
  • Pomieszczenia gospodarczego
  • Korytarza i klatki schodowej
     

Mieszkania w stanie deweloperskim.  Zakończenie budowy II kwartał 2023

Dostępne mieszkania na parterze wraz z ogródkiem w poniższych cenach:


55,15 m2 - 420 000 zł - 7 sztuk
59,99 m2 - 456 000 zł - 6 sztuk

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO PRZEZ DEWELOPERA, BEZ POŚREDNIKÓW, BEZ PROWIZJI.
POMAGAMY W ORGANIZACJI KWESTII FORMALNYCH.
Kontakt: 733 331 650
Future-House Sp. z o.o.
strona http://www.future-house.pl
Kontakt
Future-House Sp. z o.o.
ul. Ludwika Zamenhofa 29, 15-435 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------