Rynek pierwotny w Krakowie

dodano: 2022.07.01 ważne do: 2023.06.26 wyświetleń: 233
Szczegóły ogłoszenia:
W Wawel Service od 30 lat realizujemy nowoczesne osiedla mieszkaniowe w najatrakcyjniejszych dzielnicach Krakowa i Katowic. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania, domy bliźniacze, domy jednorodzinne oraz wolnostojące wille. Rynek pierwotny w Krakowie jest bardzo różnorodny, a my jesteśmy jego istotną częścią. Kraków to drugie pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce, więc swojego miejsca do życia szukają tutaj osoby o różnych potrzebach. My staramy się na nie odpowiadać, wzbogacając rynek pierwotny w Krakowie o atrakcyjne oferty. Aktualnie na naszej stronie internetowej dostępnych jest aż 6 różnych inwestycji w Krakowie i Katowicach. Zapraszamy do zapoznania się z każdą z nich - możliwe jest także obejrzenie inwestycji czy samych mieszkań w widoku 360 stopni.
Kontakt
Wawel Service
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------