Szydłowski Logistyka - przegląd wózków widłowych Poznań

dodano: 2021.07.09 ważne do: 2022.07.04 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Szydłowski Logistyka to firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą wysokiej jakości wózków widłowych. Mamy w swoim asortymencie zarówno wózki uprzednio używane, jak i w zupełności nowe. Oferujemy wózki widłowe najlepszych marek, tj. Linde, Mitsubishi i Toyota, które od lat panują na rynku. Zajmujemy się też przeglądem i regeneracją wózków. Ponadto dysponujemy fragmentami zamiennymi , a także własnym samochodem specjalnym do bezpiecznego przewozu wózków. Jesteśmy doświadczonym personelem, który prędko i skutecznie odpowiada na każde wezwanie. Stawiamy na indywidualne traktowanie klienta i, a także stosowne warunki współpracy.
Kontakt
Szydłowski Logistyka Sp.z o.o.
ul. Graniczna 63, 62-030 Luboń, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------