Wymiana wyświetlacza Samsung

dodano: 2021.12.05 ważne do: 2022.11.30 wyświetleń: 143
250 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Oferowana przez nasz serwis wymiana szybki w telefnach Samsung Galaxy S7, S8, S9, S10, S20, czy serii Galaxy A lub Galaxy J oraz wszystkich pozostałych dostępnych modelach telefonów Samsung na rynku to usługa wykonywana przez naszych wyspecjalizowanych serwisantów. W ramach naszej szerokiej oferty proponujemy również diagnozę uszkodzonego teleofnu czy tabletu oraz usługę montażu na częściach dostarczonych przez klienta.

Często słyszy się powtarzaną famę, że jeśli  telefon upadnie i ulegnie uszkodzeniu co na ekranie objawia się pojawieniem rys, pęknięć czy w ogóle nic nie wyświetla na ekranie to nie da się tej usterki naprawić. Kolejny mit to wersja w której koszt naprawy jest tak wysoki że naprawa telefonu jest nie opłacalna, a najlepiej kupić nowy. Nic bardziej mylnego koszt naprawy telefonu będzie znacznie niższy niż zakup nowego urządzenia. Bez żadnych problemów naprawiamy telefony wszystkich marek nie tylko od producenta Samsung Galaxy a szerokie grono klientów zwiększa się każdego dnia! Dołącz do nich już dziś.

Wymiana szybki w telefonie Samsung
Nasza szeroka gama usług takich jak wymiana szybki w telefonie za pomocą naprawy wyświetlacza. Jest to wtedy możliwe gdy wyświetlacz i ekran dotykowy jest sprawny, a szybka eranu jest zbita. W takim przypadku odseparowywujemy uszkodzoną szybkę w telefonie Samsung i montujemy nową dzięki której telefon stanie się jak przed upadkiem w pełni funkcjonalny i będzie posiadał estetyczny wygląd.
Oferujemy dodatkowo zabezpieczenie naprawionego ekranu za pomocą szerokiej gamy szkieł hartowanych dzięki czemu kolejne upadki mogą nie skończyć się wymianą szybki na nową.

Dodatkowo oferujemy:
-Regeneracja
szybki
-Wymiana tylnej szybki
-Wymiana wyświetlacza (Wymianę wyświetlacza w telefonach Samsung wykonujemy tylko i wyłącznie na nowych i oryginalnych częściach zamiennych. Dlatego już dziś skorzystaj z naszej oferty wymiany wyświetlacza w telefonie aby cieszyć się ze swojego sprawnego telefonu)
-Wymiana baterii
-Wymiana portu ładowania
-Specjalistyczne naprawy płyt głównych

Więcej informacji oraz cennik napraw telefonów Samsung znajdziesz na naszej stronie:
https://nr6.pl/serwis-telefonow-samsung/wymiana-wyswietlacza-telefon-samsung/
Kontakt
Serwis telefonów Samsung
ul. Ciołka 35 / 100, 01-445 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------