FLIX Serwis Apple Warszawa

dodano: 2023.02.22 ważne do: 2024.02.17 wyświetleń: 121
Szczegóły ogłoszenia:
Mimo że Apple produkuje trwały sprzęt, Apple Watch ze względu na to, że nosi się go na nadgarstku, często narażony jest na uszkodzenia. Jednak nie każda usterka oznacza konieczność zakupu nowego modelu, większości z nich Serwis FLIX jest w stanie zaradzić i je naprawić. Stłuczenie przedniej szybki to zazwyczaj głównie względy estetyczne i jeżeli działa dotyk to można korzystać z naszego smartwatcha. Niestety często wraz ze stłuczoną przednią szybką dochodzi do uszkodzenia panelu dotykowego czy jeszcze gorzej do stłuczenia wyświetlacza, a to jest usterka, która eliminuje z użytku nasz smartwatch. Z kolei, kiedy stłuczona jest tylna szybka, może to wpływać na funkcjonowanie naszego urządzenia poprzez niepoprawne sczytywanie naszego pulsu, saturacji krwi, czy monitorowania naszego snu. Słuchawki AirPods nie zachwycają swoim krystalicznym dźwiękiem jak na początku? A może nie chcą się parować? Pogwarancyjny serwis Apple zajmie się diagnozą i naprawą Twoich słuchawek.

Masz problem ze swoim Apple Watchem, Air Podsami, a może innym sprzętem od Apple? FLIX zaprasza, serwis znajduje się przy ul. gen. Stanisława Skalskiego 3/U9 na Warszawskiej Pradze. Można skontaktować się telefonicznie 577 397 907. Dostępna jest również opcja naprawy wysyłkowej, możesz wysłać swój sprzęt za pomocą kuriera z opisem usterki. Serwis zdiagnozuje, usunie usterkę, i odeśle z powrotem do Ciebie. Wszystko może się odbyć bez wychodzenia z domu. Na naprawy dostaje się 12 miesięcy gwarancji. Jeżeli użyte zostaną wysokiej klasy zamienniki, a nie oryginalne części zamienne wówczas gwarancja ważna jest przez 6 miesięcy.

Profesjonalny serwis Apple Warszawa FLIX świadczy naprawy pogwarancyjne. Potrzebujesz pomocy z naprawą sprzętu jak tablety ipad, komputery mac czy wszelkimi modelami iPhone. Skontaktuj się z FLIXem.

Wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, wymiana szybki zazwyczaj robiona jest na miejscu, w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut.
Kontakt
FLIX Apple
ul. Gen. Stanisława Skalskiego 3/U9, 03-982 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------