Kurs Filmowania i Montażu Video Online

dodano: 2020.06.12 ważne do: 2021.06.07 wyświetleń: 215
Szczegóły ogłoszenia:
Zostań Filmowcem to projekt prowadzony przez Marcina, jaki jest ekspertem w zakresie filmów oraz obróbki video. Nie jest to jednakże zwyczajny profesjonalista z tej specjalizacji - Marcin adoruje przekazywać swoją wiedzę dla innych, jacy chcą zacząć fachowo przygotowywanie filmów i materiałów video. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać ponad 150 tysięcy złotych na rok robiąc to, co lubisz - warto poznać bliżej Marcina i jego witrynę internetową, gdzie dowiesz się więcej o przygotowanych kursach oraz sposobie nauczania.
Chcesz zacząć tworzyć śliczne filmy reklamowe lub też weselne? Nie wiesz, jaki sprzęt zakupić, jaki program do obróbki wybrać lub ewentualnie jakie triki wykorzystywać? Poznaj Marcina z Zostań Filmowcem - on przedstawi Tobie, jak rozpocząć zarabiać na tworzeniu filmów. Warto uczynić i rozpocząć robić to, co lubisz!
Kontakt
Kurs Filmowania i Montażu Video Online
Piotrowice, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------