Angielski Zielona Góra

dodano: 2020.08.17 ważne do: 2021.08.12 wyświetleń: 239
Szczegóły ogłoszenia:
W dzisiejszych świecie, jaki niezmiernie prędko się rozwija podstawą w komunikacji jest znajomość języków zagranicznych. Ewidentnie nie musimy znać wszystkich języków europejskich, aby się porozumieć w zagraniczniakami. Takim wielofunkcyjnym językiem, którym porozumiewa się dzisiaj ludzkość to angielski zielona góra. I w zasadzie nie bez powodu mówi się, iż język angielski przestaje być językiem odmiennym, a staje się drugim obowiązującym językiem, jaki nieomalże każdy zna, lub znać powinien.

Właśnie, niestety u nas znajomość angielskiego nie jest tak idealna jak powinno być. Ignorancja języka angielskiego jest prawdopodobnie najogromniejsza pośród starszych ludzi. Młodzi ludzie oraz dzieci uczą się już języka angielskiego obowiązkowo w szkole. Oprócz tego wiele z nich dokształca się w szkołach językowych na kursach języka angielskiego. A takie kursy językowe są coraz to tańsze i dostępne dla każdego. Wolno wybierać w poziomie jak oraz czasie nauki i metodach kształcenia. Stale należałoby się uczyć języków, czy to w dom uczy w szkole językowej.

---------------
ENGLISH NAVIGATOR Joanna Hładkiewicz
ul. Fabryczna 14B/1, 65-410 Zielona Góra
Telefon: (+48) 881087919
Email: biuro@englishnavigator.pl
 
Kontakt
EnglishNavigator
woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------