Kurs języka angielskiego dla firm Citilingua Warszawa

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 137
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs języka angielskiego dla firm Citilingua Warszawa to skuteczny sposób na polepszenie umiejętności językowych. Aktualnie trudno znaleźć pracodawcę, który nie doceniłby świetnej znajomości języka angielskiego u potencjalnego pracownika. Warto zadbać o swoje szanse na rynku pracy i zainwestować w kurs, pozwalający zwiększyć prestiż CV. Profesjonalne kursy językowe dla firm Warszawa Citilingua prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę. Takie osoby doskonale wiedzą, w jaki sposób skutecznie przekazać materiał. Oferta przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, którzy oczekują dość szybkich rezultatów i indywidualnego traktowania przez nauczyciela.

kontakt:

Kurs języka angielskiego dla firm Citilingua Warszawa
Grójecka 22/24 lok. 32,
02-301 Warszawa
tel. 605 205 323
e-mail: info@citilingua.pl
https://citilingua.pl/kurs-jezyka-angielskiego-dla-firm/
Kontakt
CitiLingua
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------