Nauka angielskiego dla dzieci na Warszawskim Mokotowie

dodano: 2022.04.05 ważne do: 2023.03.31 wyświetleń: 141
135 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nie jesteśmy kolejną szkołą angielskiego dla dzieci w Warszawie. Kształcenie w Better Academy opiera się na regułach nauczania w Wielkiej Brytanii. Nasi uczniowie doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w zajęciach dedykowanych ich zainteresowaniom i prowadzone w języku angielskim. Znajdziesz nas w Warszawie na Mokotowie przy samym metrze Wilanowska.

W naszej szkole językowej język angielski dla dzieci jest narzędziem, które daje im masę umiejętności, u Nas dzieci uczą się samodzielnej pracy, uczą się pracować w systemie warsztatowym. Na naszych zajęciach komunikacja odbywa się głównie w języku angielskim.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat – także anglojęzycznych lub dwujęzycznych. Nasze programy nauczacia są na stale ewaluują, a następnie dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników w oparciu o uzyskiwane wyniki w nauce i kształtujące się globalne trendy w nauczaniu.

Skontaktuj się z Nami:
https://www.betteracademy.pl/
Kontakt
Better Academy - szkoła językowa
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------