Eleganckie suknie ślubne

dodano: 2020.04.21 ważne do: 2021.04.16 wyświetleń: 246
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Marzysz o tej wyjątkowej sukni ślubnej? Chcesz, aby była ona dopasowana i w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom? W atelier Sylwii Romaniuk w Warszawie znajdziesz eleganckie suknie ślubne, które zostały zaprojektowane z miłości do piękna. Każdy model to indywidualny projekt o ponadczasowym designie. Specjalnie na życzenie klientek przewidujemy tez przymiarki domowe. Wiemy jak bardzo cenny jest czas tuz przed ślubem. chcemy, aby każda nasza klientka była w pełni zadowolona z naszego projektu. Eleganckie suknie ślubne są uszyte z najwyższej jakości tkanin, z wielka dbałością o każdy szczegół stylizacji. W ten sposób z pewnością dotrzemy do gusta każdej kobiety. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Sylwia Romaniuk Couture
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------