Hurtownia tkanin - Izpol

dodano: 2021.06.14 ważne do: 2022.06.09 wyświetleń: 108
Szczegóły ogłoszenia:
Izpol to hurtownia sprowadzająca z Włoch ekskluzywne materiały takie jak koronki, naturalny jedwab, wełna czy tafta oraz żakard. Z częścią kadry pracujemy do dzisiaj, a nasza firma istnieje już od 1989 roku. Wszystkie materiały starannie wybieramy, aby klienci mieli dostęp do najlepszych produktów. Stworzyliśmy fotografie i opisy tkanin zgodne z rzeczywistością, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poznanie materiału. Dla osób wahających się istnieje możliwość zamówienia darmowej próbki tkanin. Posiadamy także sklep stacjonarny, który znajdziesz w ciekawym architektonicznie budynku Starego Młyna przy ul. Głogowskiej 261 w Poznaniu.
Kontakt
Izpol
ul. Głogowska 261/1, 60-104 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------