Bielizna plus size - Lovita

dodano: 2021.09.10 ważne do: 2022.09.05 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Założona przez nas platforma zakupowa z bielizną damską Lovita powstała z myślą o wszystkich kobietach, stawiających zarówno na subtelny wygląd, a także wygodę. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zmysłowe komplety bielizny, ale i piżamy, koszule nocne czy też akcesoria, np. pończochy. Polecana przez nas markowa bielizna damska dostępna jest w wielu krojach, kolorach, jak również w rozmiarach. Platforma zakupowa z bielizną damską Lovita to miejsce, w którym dbamy o zadowolenie klientów. Dlatego też polecamy Ci wysokiej jakości produkty, profesjonalne wsparcie i bezpłatną dostawę. Dla Twojej wygody umieściliśmy ponadto przy każdym produkcie tabelę wymiarów.
Kontakt
Bielizna plus size - Lovita
ul. Tomasza Zana 11A, 20-601 Lublin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------