Odzież z nadrukiem - HiPanda

dodano: 2021.05.21 ważne do: 2022.05.16 wyświetleń: 196
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Idziesz na potańcówkę do rodziny lub znajomych ale nie masz pojęcia, jaki prezent im sprawić? Może warto wybrać niecodzienne rozwiązania, jak ubrania z niepowtarzalnym wzorem? Jeśli chcesz wykazać się kreatywnością możesz zaprojektować zabawny kubek, koszulkę, torbę czy bluzę z niepowtarzalnym wzorem. Osoba obdarowana prezentem dostanie coś niepowtarzalnego i śmiesznego. Nie masz pomysłu? Nic straconego. W HiPanda znajdziesz ubrania czy kubki na szczególne okazje, również te wyjątkowe jak długo wyczekiwany bal. Nie chcesz chyba przegapić własnego ojca lub kuzyna w śmiesznej bluzie i torbą u pasa? Postaw na nieszablonowy prezent i zacznij niepowtarzalną zabawę.
Kontakt
Specialsoft Przemysław Kowalski
ul. Ul. Na Piaskach 5A, 32-546 Młoszowa, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------