Komplet dziewczęcy żółto-granatowy z nadrukiem

dodano: 2020.03.19 ważne do: 2021.03.14 wyświetleń: 176
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz wygodnego ubrania dla swojego dziecka? W naszej ofercie znajdziesz komplet dziewczęcy żółto-granatowy z nadrukiem o rozmiarze 104-116. Składa się on z bluzy i ze spodnie dresowych długich. Góra kompletu jest w kolorze intensywnej żółci. Dodatkowym elementem jest nadruk w postaci kwiatka z błyszczącymi elementami. Komplet dziewczęcy żółto-granatowy z nadrukiem ma kaptur i kieszenie. Jest on zapinany na zamek błyskawiczny - przez co jest wygodny w noszeniu. Dół kompletu to spodnie granatowe z kieszeniami i gumką w pasie. Zapewni to komfort noszenia i pełną swobodę. Komplet dziewczęcy żółto-granatowy z nadrukiem ma prosty krój, przez co jest uwielbiany przez rodziców i dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!
Kontakt
Loco Fashion
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------