czytaj więcej

dodano: 2020.10.12 ważne do: 2021.10.07 wyświetleń: 148
1 850 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zakupu produkowanych przez nas specjalistycznych produktów betonowych, w szczególności szamb jednokomorowych, dostępnych w rozmaitych pojemnościach i wymiarach.

Betonex to zakład z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz przodujący dostawca w dziedzinie produkcji kolektorów z betonu. Dzięki użyciu specjalnie wyselekcjonowanej klasy surowców, takich jak beton minimum B20-B40, oferowane przez nas wyroby cechują się wybitnymi wskaźnikami jakości. Innowacyjne powłoki ochronne zapewniają szczelność wykonywanych kolektorów, a także podnoszą odporność na długotrwałe działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, przedłużając czas eksploatacji. Oprócz tego nasz zakład oferuje doradztwo w dopasowaniu najlepszego kolektora oraz montaż w miejscu wskazanym przez klienta, a także niestandardowo długą rękojmię na wszystkie nasze produkty. W naszej ofercie znajdują się szamba betonowe, kanały samochodowe, kanały wodomierzowe, a także betonowe włazy do zbiorników na szambo, piwnice ogrodowe i zbiorniki przeciwogniowe.

Sprzedawane przez nas zbiorniki na nieczystości ciekłe wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego betonu ze specjalnym zbrojeniem, dostępne w objętości od 2000 do 12000 l. W swoich realizacjach stawiamy na kolektory jednokomorowe, które są tańsze od kilkukomorowych i chętniej kupowane przez klientów. Takie rozwiązanie spisuje się doskonale w zabudowie jednorodzinnej, gdzie nieczystości z gospodarstwa domowego usuwane są przy użyciu wozu asenizacyjnego.

Sprzedawane przez nas kolektory są kształtu prostopadłościanu o maksymalnych rozmiarach 2,4 na 3,5 metra i maksymalnej wysokości 1,87 m. Zależnie od objętości wymiary kolektora mogą być odpowiednio pomniejszone. U wylotu kolektora, znajduje się wylot o wysokości 50 cm, który można zamknąć zarówno wiekiem betonowym, jak i żeliwnym. Oprócz tego jest możliwość umieszczenia w kolektorze czujnika poziomu zapełnienia, co stanowi kolejne udogodnienie w eksploatacji. Każdego zainteresowanego szczegółową specyfikacją zaprezentowanych powyżej artykułów z betonu serdecznie zapraszamy do kontaktu
Kontakt
Betonex - Szamba
Wielogóra, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------