Węże gumowe

dodano: 2020.10.25 ważne do: 2022.01.08 wyświetleń: 23
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Wytwórca WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to przedsiębiorstwo którego początki datują się już od 1908 roku. Jesteśmy jednym z głównych producentów węży i wyrobów gumowych w tym sektorze. Dostarczamy węże wysokiej próby. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się więcej niż 50 rozmaitego rodzaju węży. Węże Fagumit wykorzystuje się w najróżniejszych dziedzinach np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Produkujemy również węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy kryteria polskich i europejskich norm, poza tym mamy wszelkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia, co gwarantuje produkty najwyższej klasy. Jesteśmy niezawodnym partnerem handlowym. Poza ugruntowaną pozycją w naszym kraju pragniemy uzyskać pochlebną opinię, uznanego producenta węży za granicą. Myśląc o swoich pracownikach posiadamy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowania i produkcji węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Usiłujemy wdrażać nowe rozwiązania.Wytwórca WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH - FAGUMIT, to przedsiębiorstwo którego początki datują się już od 1908 roku. Jesteśmy jednym z głównych producentów węży i wyrobów gumowych w tym sektorze. Dostarczamy węże wysokiej próby. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się więcej niż 50 rozmaitego rodzaju węży. Węże Fagumit wykorzystuje się w najróżniejszych dziedzinach np: motoryzacja, przemysł spożywczy, ogrodnictwo, pożarnictwo, hutnictwo. Produkujemy również węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy kryteria polskich i europejskich norm, poza tym mamy wszelkie potrzebne certyfikaty i uprawnienia, co gwarantuje produkty najwyższej klasy. Jesteśmy niezawodnym partnerem handlowym. Poza ugruntowaną pozycją w naszym kraju pragniemy uzyskać pochlebną opinię, uznanego producenta węży za granicą. Myśląc o swoich pracownikach posiadamy wewnętrzny kodeks etyczny. Firma wdrożyła System Zarządzania Jakością dotyczący: projektowania i produkcji węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych. Usiłujemy wdrażać nowe rozwiązania.
Wideo
Kontakt
Fagumit
ul. 1-go Maja 100, 32-340 Wolbrom, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------