Wieńce i wiązanki bezpośrednio na pogrzeb z dostawą!

dodano: 2020.12.09 ważne do: 2021.12.04 wyświetleń: 177
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wkrótce pogrzeb bliskiej Ci osoby, a Ty nie możesz na niego pojechać? Nasza kwiaciarnia wysyłkowa służy Tobie pomocą! Codziennie przygotowujemy oraz doręczamy kompozycje pogrzebowe ze świeżych kwiatów prosto na uroczystość pogrzebową. Nasi doręczyciele ułożą w Twoim imieniu wieniec albo wiązankę pogrzebową pod trumną bądź urną. Wieńce i wiązanki dostarczamy na dokładną porę do kaplicy, kościoła, zakładu pogrzebowego lub na cmentarz. Do każdego zamówienia załączamy bezpłatną wstęgę pogrzebową z Twoimi słowami ostatniego pożegnania. Odwiedź naszą stronę internetową i wyślij wieniec lub wiązankę pogrzebową taniej o 5% z kodem rabatowym: wieniec5.

wieńce pogrzebowe

W naszej ofercie zamówisz kwiaty na pogrzeb:
- wiązanki pogrzebowe,
- wieńce pogrzebowe,
- bukiety pogrzebowe.

Zapraszamy do składania zamówień na naszej kwiaciarni online!

https://waszakwiaciarnia.pl/wience-pogrzebowe
Kontakt
ABRAZO S.C.
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------