Profesjonalna instalacja kamer przemysłowych w Warszawie

dodano: 2021.01.11 ważne do: 2022.01.06 wyświetleń: 151
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Bardzo doświadczona firma, która na rynku istnieje już ponad dwadzieścia lat. Od początku swojej działalności jest firmą cenioną przez klientów za rzetelne podejście do każdego zadania, którego się podejmuje. Zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji audio video. Jej oferta to również instalacja kamer przemysłowych w Warszawie. Klienci firmy mogą liczyć także na fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego sprzętu. Atutem firmy jest personel, który zawsze z zaangażowaniem podchodzi do kolejnych zadań.
Jeżeli interesuje Cię instalacja kamer przemysłowych, nie czekaj. Wejdź na stronę firmy i sam zobacz co proponuje swoim klientom.

kontakt:

Kompleksowa instalacja monitoringu domowego w Warszawie
ul. Szeroka 4A
05-230 Kobyłka
tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl
https://video.com.pl/uslugi/telewizja-przemyslowa-monitoring-kamery/
Kontakt
Partners Kursy Excel
Kobyłka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------