Montaż anten satelitarnych w Warszawie

dodano: 2021.01.11 ważne do: 2022.01.06 wyświetleń: 165
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna firma , która może pochwalić się przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w sprzedaży i instalacji urządzeń audio video. W swojej szerokiej ofercie ma między innymi montaż anten satelitarnych i telewizorów w Warszawie. Stawia na rozwiązania odznaczające się doskonała jakością. Swoim klientom oferuje między innymi kino domowe , a także monitoring wizyjny. Zatrudnia wyłącznie mających naprawdę wysokie kwalifikacje pracowników, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy.
Jeżeli szukasz firmy, która zamontuje Ci telewizor bądź antenę satelitarną, nie mogłeś trafić lepiej. Wejdź na stronę firmy i sam zapoznaj się dokładnie z jej ofertą.

kontakt:
Montaż anten naziemnych w Warszawie
ul. Szeroka 4A
05-230 Kobyłka
tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl
https://video.com.pl/realizacje/montaz-anten-satelitarnych-i-naziemnych/
Kontakt
Partners Kursy Excel
Kobyłka, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------