Mycie dachów w Grodzisku i Milanówku

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 137
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zbyt długie odwlekanie czyszczenia dachów i fasad grozi powstaniem zabrudzeń, których usunięcie będzie niemożliwe. Takie zanieczyszczenia to również siedlisko drobnoustrojów. W wielu przypadkach już jednorazowe czyszczenie przynosi spektakularny efekt. Doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy firmy Alpin-Mar codziennie dbają o różnorodne nawierzchnie nieruchomości. Kluczem do sukcesu jest wybranie odpowiednich, bezpiecznych środków czyszczących, oraz wykorzystanie sprawdzonych technologii. Sochaczew, Żyrardów, Pruszków, Grodzisk, Milanówek - Aplin-Mar zajmuje się czyszczeniem fasad na wysokości oraz myciem dachów. Wśród klientów znaleźć można zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Zakres działalności Alpin-Mar nie kończy się na kompleksowej ochronie budynku przed niszczeniem i na czyszczeniu dachów. Klienci z Pruszkowa i z pobliskich miejscowości mogą skorzystać również m.in. z montażu reklam podnośnikiem koszowym.

Kontakt:
Mycie dachów w Grodzisku i Milanówku
Józefa Chełmońskiego 5
96-325 Kuklówka Zarzeczna
tel: 506 517 079
mail: alpinmar@pracenawysokosci.waw.pl
url: http://www.pracenawysokosci.waw.pl/nasze-uslugi/
Kontakt
Alpin-Mar
Kuklówka Zarzeczna, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------