Wycinka drzew Grodzisku Mazowieckim

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 144
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Alpin-Mar realizuje przycinkę i wycinkę drzew w Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim i w Milanówku. Wycinanie drzew zawsze odbywa się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W efekcie nic nie zagraża ani pracownikom realizującym zlecenie, ani osobom trzecim, znajdującym się w pobliżu. Przedsiębiorstwo podejmuje się zadań na prywatnych działkach, obszarach miejskich lub gminnych i cmentarzach. Gruntowne przeszkolenie oraz bogate doświadczenie sprawiają, że pracownicy Alpin-Mar mają wysoką skuteczność działania oraz wystarczające umiejętności, żeby podejmować się również ambitnych zadań. Osoby zamieszkujące Milanówek i Pruszków mogą spodziewać się, że zlecona przez nich alpinistyczna wycinka drzew podnośnikiem koszowym zostanie zrealizowana w profesjonalny sposób. Załoga ma na swoim koncie tak wiele zleceń, że jest w stanie sprawnie zrealizować usługę i jednocześnie zachować dużą precyzję działań.

Kontakt:
Wycinka drzew Pruszkowie
Józefa Chełmońskiego 5
96-325 Kuklówka Zarzeczna
tel: 506 517 079
mail: alpinmar@pracenawysokosci.waw.pl
url: http://www.pracenawysokosci.waw.pl/wycinka-drzew/
Kontakt
Alpin-Mar
Kuklówka Zarzeczna, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------