Mała donica ogrodowa z kory kamiennej całoroczna

dodano: 2021.09.02 ważne do: 2022.08.28 wyświetleń: 161
420 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mam do zaoferowania śliczną ręcznie robioną donicę ogrodową. Donica jest wykonana z naturalnej frakcji kamienia w postaci kory kamiennej. Jej cechą charakterystyczną jest niezwykły koloryt, z którego względu jest chętnie wykorzystywana w ogrodowych aranżacjach (podsypka na ścieżki lub rabaty). Donica może więc stanowić dopasowane uzupełnienie przestrzeni.

Donica jest bardzo trwała i odporna m.in. na mróz i niesprzyjającą pogodę. Podstawa jest wykonana z betonu, a dzięki uwzględnieniu otworu drenującego w donicy nie gromadzi się nadmiar wody. Należy oczywiście pamiętać o zrobieniu drenażu żwirem. Ściany są natomiast wzmocnione siatką zbrojeniową, a kora kamienna jest mocowana na kleju mrozoodpornym.

Wymiary donicy:
wysokość: 32 cm
średnica podstawy: 13 cm
średnica góry: 28 cm

Wymiary mogą odrobinę odbiegać od podanych (do 3 cm) ze względu na użycie naturalnego materiału o nieregularnym kształcie.

Zachęcam do wejścia na Alle gro i wyszukania donicy po frazie "Donica Gazda" lub po numerze oferty: 10221241294. Zapewniam darmową wysyłkę kurierem na terenie całej Polski.
Kontakt
donicezkamieniacom
ul. Ul. Lwowska 400, 33-300 Nowy Sącz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------