Ręcznie robione piękne donice ogrodowe całoroczne z kamienia

dodano: 2021.10.28 ważne do: 2022.10.23 wyświetleń: 167
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmuję się wykonywaniem dekoracyjnych donic ogrodowych. Donice są oczywiście użytkowe - są bardzo wytrzymałe, również na zróżnicowaną pogodę i temperaturę. Mogą stać na zewnątrz przez cały rok bez szkód dla ich kondycji.

Mogę zaproponować różne wielkości i kształty. Do dekorowania używam kruszywa łamanego i kory kamiennej o pięknych odcieniach. Kamień jest naturalny, pochodzi z kopalni na Śląsku i w małopolsce.

Zachęcam serdecznie do sprawdzenia mojej oferty dostępnej na Allegro (wyszukaj mnie po nazwie użytkownika: DoniceKamienne). Dla każdego zamówienia zapewniam darmową wysyłkę bez względu na to, gdzie w Polsce mieszkasz.

Na pytania chętnie odpowiem telefonicznie.
Kontakt
donicezkamieniacom
ul. Ul. Lwowska 400, 33-300 Nowy Sącz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------