Świerk conica 70 cm stroik świąteczny z kokardą

dodano: 2021.12.08 ważne do: 2022.12.03 wyświetleń: 174
32 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum ogrodnicze zGarden oferuje stroiki świąteczne w postaci żywych świerków conica w pojemniku. Rośliny są ozdobione czerwonym papierem dekoracyjnym i dużą kokardą, dzięki którym wpasowują się w bożonarodzeniowy klimat. Na wiosnę mogą oczywiście być przesadzone do donicy lub bezpośrednio do gruntu, służąc tym samy dalej.

Świerki mają wysokość około 75 cm. Prowadzimy jedynie sprzedaż wysyłkową, jednak na czas transportu są odpowiednio zabezpieczone.

Oferowany produkt przedstawia pierwsze zdjęcie. Pozostałe to zdjęcia poglądowe starszych świerków.

W ofercie mamy także mniejsze stroiki świąteczne ze świerkiem conica, świerkiem conica na pniu i jodłą koreańską, a także choinki cięte - jodły kaukaskie i świerki srebrne. Zapraszamy serdecznie: zgarden.pl
Kontakt
Maria
ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1, 28 Radomyśl Wielki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------