Bestway lay z spa havana

dodano: 2022.04.26 ważne do: 2023.04.21 wyświetleń: 282
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Bestway lay z spa havana to domowe jacuzzi dostępne dla każdego, kto chce wypełnić swój ogród nowoczesnym systemem masażu. Produkt jest przeznaczony dla 4 osób, a jego pojemność wynosi 669 litrów. Istnieje możliwość połączenia go z aplikacją mobilną, co umożliwia zdalne sterowanie całym systemem, w tym regulację temperatury, sterowanie masażem, ustawienie timera oraz uruchomienie filtru wody. Dozownik ChemConnect będący częścią zestawu bestway lay z spa havana odpowiada za uwalnianie chloru, który utrzymuje basen w czystości. Do zestawu dołączona jest również szczelna pokrywa, która chroni wodę przed kurzem i brudem opadającym na powierzchnię wody. Jestem jest dostępny w zakupie na stronie internetowego sklepu Jokomisiada. 
Kontakt
Jokomisiada
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------