Cibora zmienna

dodano: 2022.05.17 ważne do: 2023.05.12 wyświetleń: 88
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Cibora zmienna to jedna z wielu odmian znanej Cibory papirusowej, która liczy setki gatunków na całym świecie. Niektóre gatunki rośliny rosną w stanie naturalnym również w Polsce. Cibora zmienna pochodzi z terenów Madagaskaru. Roślina charakteryzuje się długimi i sztywnymi łodygami, które osiągają długość do 1,2 metra. Czasem wśród liści pojawiają się małe zielone kwiaty. Kształtem przypomina stelaż parasola. Jej zamienna nazwa to Cyperus involucratus. Warto sadzić ją w pobliżu środowiska wodnego, jednak roślina nie przetrwa mroźnej zimy. By roślina przeżyła, temperatura nie może spaść poniżej 10 °C. Odmianę można uprawiać w doniczkach na tarasie lub balkonie. Szczegółowe warunki sadzenia poznasz, odwiedzając naszą stronę internetową.
Kontakt
Perfekt Klik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------