Rodzaje małży słodkowodnych

dodano: 2023.03.01 ważne do: 2024.02.24 wyświetleń: 263
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś posiadaczem oczka wodnego w ogródku i chciałbyś poszerzyć jego faunę i florę? To pewnie zastanawiałeś się, jakie rodzaje małży słodkowodnych są najlepsze do oczka wodnego? Warto to wiedzieć, ponieważ małże to bardzo przydatne stworzenia, które pomagają w filtrowaniu wody. Stanowią też naturalny element polskich wód, dzięki czemu są idealnym dodatkiem do ogrodowego zbiornika.

Jednak każdy początkujący hodowca musi wiedzieć, że nie wszystkie rodzaje małży słodkowodnych nadają się do oczka wodnego. Warto decydować się na przykład na takie małże jak: szczeżuja pospolita, szczeżuja wielka czy skójka malarska i racicznica zmienna. A więcej ciekawych i polecanych gatunków znajdziesz na blogu Wodne Rośliny. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Perfekt Klik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------