Dobra pompa piaskowa - Dobrebaseny.pl

dodano: 2023.03.24 ważne do: 2024.03.18 wyświetleń: 222
1 399 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz nowoczesnego basenu ogrodowego? O ile tak jest, wybierz ofertę, którą stworzył sieciowy sklep DobreBaseny.pl. Naszą domeną jest najlepszej jakości baseny ogrodowe w rozległej palecie typów. Dystrybuujemy choćby nowoczesne baseny całoroczne, jak również konstrukcje rozkładane, uwzględniając modele dmuchane. Odszukasz tu dodatkowo solidne akcesoria basenowe - na przykład pompy filtrujące albo węże i łączniki. Bez względu na to, czy poszukujesz budżetowego basenu, czy interesują Cię baseny Intex z najlepszej półki - w tym sklepie szybko odszukasz potrzebne Ci towary. Gwarantujemy też fachową pomoc techniczną. Poznaj naszą ofertę i zamów basen! Atrakcyjne stawki zapewnione!

*cena opublikowana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
 
Kontakt
Dobrebaseny
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------