Bezpieczna drabinka do basenu - Dobrebaseny.pl

dodano: 2023.04.06 ważne do: 2024.03.31 wyświetleń: 175
45 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz niezawodnego basenu ogrodowego? O ile tak, wybierz ofertę, jaką stworzył webowy sklep DobreBaseny.pl. Naszą specjalnością jest najlepszej klasy baseny ogrodowe w ogromnym wyborze rodzajów. Dystrybuujemy choćby niezawodne baseny całoroczne, a ponadto modele rozkładane, włączając w to modele rozporowe. Zakupisz w naszym sklepie również wszechstronne akcesoria basenowe - między innymi ogrzewanie basenu bądź drabinki do basenu. Bez względu na to, czy zamierzasz nabyć budżetowy basen, czy stawiasz na baseny Intex wyższej klasy - w tym sklepie bez problemów znajdziesz interesujące Cię produkty. Gwarantujemy też fachowe wsparcie techniczne. Odkryj naszą propozycję i złóż zamówienie! Przystępne ceny zapewnione!

*cena opublikowana w ogłoszeniu jest tylko ceną orientacyjną.
 
Kontakt
Dobrebaseny
ul. Reymonta 14/61, 45-066 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------