Ekozet - bakterie do oczyszczalni

dodano: 2023.05.05 ważne do: 2024.04.29 wyświetleń: 181
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz nabyć biopreparat do przydomowej oczyszczalni ścieków? Bezwzględnie zapoznaj się z propozycją Ekozet! Skuteczne i bezpieczne dla zdrowia środki pomogą w prawidłowym działaniu systemu. Dzięki nim pozbędziesz się zanieczyszczeń oraz szkodników. Dodatkowo proponujemy także biopreparaty do oczek wodnych, które pomogą zachować je w należytej czystości. W Ekozet znajdziesz między innymi aktywatory do szamb, bakterie i drożdże do szamb oraz oczyszczalni, produkty do udrażniania rur i czyszczenia drenażu, a ponadto chemię do toalet turystycznych oraz środki na gryzonie oraz owady. Dodatkowo na naszym blogu czekają na Ciebie interesujące rady. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką propozycją sklepu Ekozet.
Kontakt
Ekozet - bakterie do oczyszczalni
ul. Rakowska 3/5, 42-208 Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------