Ciekawa alternatywa do ogrodu- Pergola

dodano: 2023.05.26 ważne do: 2024.05.20 wyświetleń: 191
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Pergola to niesamowita alternatywa dla Twojego ogrodu. Jest to prosta struktura architektoniczna, coraz częściej spotykana w ogrodach lub tarasach. Posiada otwartą konstrukcję, zazwyczaj bez całkowitej zabudowy dachu, pozwalając na wpadanie promieni naturalnego światła oraz powietrza. Pergola umożliwia również na przywieszenie roślin pnących, takich jak winorośl, czy bluszcz, co potrafi zagwarantować urokliwą zieloną przegrodę lub tunel. Może również stworzyć przytulną atmosferę poprzez umieszczenie w niej stolika, krzeseł, mebli ogrodowych, jak również huśtawki. Jeśli zainteresował Cię temat urozmaicenia przestrzeni ogrodu, pergola staje na wprost Twoim oczekiwaniom. Dzięki szerokiej gamie asortymentu, w Sklepie ATK, możesz z łatwością nabyć jeden, z wielu modeli wysokiej jakości oraz estetyki.
Kontakt
Sprytne Ogłoszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------