Kosmetyki dla Border Collie - Dr Lucy

dodano: 2021.08.31 ważne do: 2022.08.26 wyświetleń: 220
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego psa? A może jesteś groomerem lub hodowcą i zależy Ci na tym, by używać kosmetyków dla psów najlepszej jakości? Dr Lucy to marka, która ma w swojej ofercie naturalne kosmetyki dla psów z 4 linii produktowych:

- Casual,
- Pro,
- Eco,
- Clean.
Decydując się na profesjonalne szampony dla psów z przygotowanej przez nas oferty, zyskasz gwarancję, że codzienna pielęgnacja Twojego pupila stanie się nie tylko łatwiejsza, ale także efektywniejsza. Naturalne szampony i kosmetyki w postaci koncentratu, które dostępne są w naszym sklepie internetowym wyprodukowano w ramach współpracy z groomerami. Produkty przebadano dermatologicznie, co potwierdzają otrzymane certyfikaty. Dzięki temu nie martwiąc się o bezpieczeństwo zwierząt i ludzi możesz stosować je codziennie - w domu lub w ramach prowadzonych usług.
Kontakt
Dr Lucy
ul. Mickiewicza 33, 63-100 Śrem, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------