Koszulki z portretami gwiazd - Zapraszamy!

dodano: 2017.08.30 ważne do: 2021.09.23 wyświetleń: 106
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz wyróżnić się z tłumu? Zależy Ci na podkreśleniu swojej indywidualności? Odwiedź sklep Miromiko, w którym czeka na Ciebie bogata i niepowtarzalna propozycja koszulek damskich i męskich. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nabywców sklep oferuje popularne T-shirty z interesującą i żywą kolorystycznie grafiką umieszczoną na piersi. Osiągalne są koszulki z nadrukiem czworonożnych pupili, gadów, płazów czy ptaków. Asortyment obejmuje również koszulki z motywem muzycznym, folkowym czy motoryzacyjnym. Koszulka z własnym nadrukiem, którą mieści kolekcja sprzedażowa sklepu Miromiko pozwoli nam zrealizować swój projekt i poczuć się nadzwyczajnie.
Kontakt
Miromiko
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------