Łuk bloczkowy pse

dodano: 2018.04.23 ważne do: 2018.08.09 wyświetleń: 50
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Łucznictwo to dyscyplina która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Na przestrzeni lat sport ten znalazł wielu pasjonatów którzy uprawiają go czysto rekreacyjnie. Do popularyzacji łucznictwa bezpośrednio przyczyniła się amerykańska firma pse.

Aby rozpocząć przygodę z łucznictwem oczywiście konieczny będzie łuk. Lata doświadczeń pokazały że warto na początku swojej przygody wybrać sprzęt który posłuży przez kilka sezonów.

Prezentowany łuk bloczkowy firmy  [url=https://sklepluczniczy.pl/837-luki-bloczkowe-pse-sklep-luczniczy]pse[/url] daje spore możliwości regulacji przez co jego zmiana nie jest koniecznością przy wzroscie umiejętności strzelca. Przyzwyczajenie się do swojego łuku pozwala uzyskiwać coraz lepsze wyniki mając stały punkt odniesienia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Doradzimy przy wyborze pozostałych akcesoriów, przyrządów optycznych, strzał, tarcz oraz odzieży ochronnej. 
Kontakt
sklep łuczniczy
ul. Nad Rudawką 2, Jaworze, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.