Serwer dedykowany

dodano: 2018.05.24 ważne do: 2018.09.09 wyświetleń: 28
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Serwer dedykowany to inaczej oddzielny komputer, który pełni rolę serwera dla jednej osoby. Na takim serwerze znajdują się usługi (strony WWW, poczta e-mail) tylko jednego użytkownika, mogący korzystać z jak największej ilości zasobów sprzętowych dostępnych w serwerze dedykowanym. Na serwerze użytkownika można zainstalować oprogramowanie, a także dowolnie konfigurować zainstalowany system operacyjny. Serwery dedykowane ze względu na dużą ilość zasobów, które da się wykorzystać na przykład: pamięć operacyjna, przestrzeń dyskowa, częstotliwość taktowania procesora, jest odpowiednim rozwiązaniem dla firm oraz osób prywatnych, które oferują usługi internetowe takie jak, strony WWW, radia internetowe, telewizja internetowa oraz poczta e-mail.

Serwer zarządzany jest głównie przez protokół SSH, a narzędzie Plesk Panel jest niezbędne do bezpośredniej administracji serwerem, a także umożliwia prowadzenie profesjonalnego i wirtualnego hostingu. Przydatnym atutem jest zautomatyzowanie oraz ograniczenie zużycia zasobów wykonywanych zadań przez użytkowników lub administratorów.

Serwery dedykowane przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą najczęściej samodzielnie administratować oraz zarządzać zasobami, a przede wszystkim potrafią obsłużyć bardzo wymagające serwisy WWW. Istotne jest również to, że takie serwery dedykowane dostępne są szczególnie w elastycznych planach, które mają możliwość rosnąć razem z potrzebami użytkowników. Kolejnym dodatkowym atutem jest fakt, że serwery dedykowane są gotowe do natychmiastowej pracy po jego kupnie.
Kontakt
DataHouse
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.