Dachy, pokrycia dachowe

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy marką, która zajmuje się budową nowych dachów. Wykorzystujemy pewne technologie. Nasze usługi proponujemy osobom prywatnym i firmom. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, jesteśmy w pełni zmotoryzowani, znający się na rzeczy i zaopatrzeni w potrzebne narzędzia. Mamy świadomość, że dach to konstrukcja na lata i że bez stabilnej struktury nad głową nie da się spokojnie spać. Wybór trafnego materiału na dach oraz fachowców odgrywa niesłychanie ważką rolę w okresie stawiania domu. Dla nas nie tylko wart podkreślenia jest wypróbowany dach nad głową, ale też design i prezencja zewnętrzna, które mają za zadanie współbrzmieć ze stylem danego budynku i wpływa na otoczenie budynku. Gwarantujemy dużą jakość naszych projektów i zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Ul. Robotnicza 13, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------