STACJA KONTROLI POJAZDÓW WYNAJEM MASZYN USŁUGI TRANSPORT ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2019.08.14 ważne do: 2022.06.26 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS świadczy specjalistyczne usługi w zakresie transportu, przeglądów diagnostycznych pojazdów i maszyn, wynajmu maszyn budowlanych, drogowych, rozładunku wagonów oraz nowe w ofercie usługi zakuwania węży. Firma ELTRAS specjalizuje się w usługach transportu niskopodwoziowego umożliwiającego transport ponadgabarytowych ładunków, maszyn czy pojazdów. Usługi transportu niskopodwoziowego w firmie ELTRAS wykonują dla Państwa kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością technik umożliwiających bezpieczne i skuteczne dowiezienie ładunku oraz jego rozładunek. Firma ELTRAS realizuje powierzone zadania  z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie i terminowo. Firma ELTRAS jest właścicielem stacji kontroli pojazdów zlokalizowanej przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. Stacja diagnostyczna ELTRAS świadczy kompleksowe usługi diagnostyczne umożliwiające wykonanie przeglądów technicznych wszelkich typów pojazdów i maszyn zobligowanych do potwierdzenia stanu technicznego pojazdu badaniami technicznymi. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ELTRAS posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny umożliwiający wykonywanie przeglądów technicznych w pełnym zakresie, w tym badanie analizatorem spalin, ocena stanu technicznego instalacji gazowej LPG, badanie testerem złącz do przyczep i inne. Przy stacji diagnostycznej funkcjonuje warsztat mechaniki pojazdowej zapewniający możliwość usunięcia drobnych usterek w trakcie badania technicznego. Możliwość skorzystania z usług mechanika bezpośrednio przy stacji diagnostycznej pozwala zaoszczędzić czas niezbędny na znalezienie mechanika, usunięcie usterki i powtórne badanie techniczne. Klienci korzystający z usług firmy ELTRAS mogą dokonywać rezerwacji telefonicznej terminu badania technicznego, rezerwacji elektronicznych, skorzystać z bezpłatnej opcji przypomnienia o terminie badania technicznego.
Oferta specjalistycznych usług świadczonych przez firmę ELTRAS została dopełniona usługami zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach i urządzeniach. Maszyna do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej w firmie ELTRAS obsługuje przewody wszelkiego typu, umożliwiając naprawę uszkodzonych przewodów lub przystosowanie nowych przewodów do konkretnego użytku. Stanowisko do zakuwania przewodów umożliwia sprawne przystosowanie przewodu dzięki pełnemu asortymentowi produktów do zakuwania węży z oferty produktów dostępnych na miejscu. ELTRAS posiada wszelkie końcówki, złącza i inne elementy umożliwiające dostosowanie funkcjonalności przewodu do oczekiwań Klienta. Usługi zakuwania węży wykonują dla Państwa specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dodatkowo doradzają przy wyborze odpowiednich rozwiązań oraz niezbędnych produktów.  Zachęcamy do współpracy firmy transportowe, warsztaty mechaniczne, wypożyczalnie samochodów do korzystania z usług serwisu przewodów hydraulicznych. Z ofertą firmy ELTRAS można zapoznać się na firmowej stronie internetowej http://www.eltras.pl lub dzwoniąc pod numer 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------